KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12967033
nr 1296 7033
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, läsande man. Ej signerad. Olja på pannå, 21x17 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:01:23
6/12 09:49:46
1.000 kr
9/12 17:53:32